Wesela w Gościńcu

„Gościniec nad Iną”

„Gościniec nad Iną” to wspaniałe miejsce na organizowanie przyjęć weselnych. U nas znajdą Państwo niepowtarzalny klimat, wyjątkowe wnętrza i polską kuchnię w najlepszym wydaniu.

Sale restauracyjne 

Dysponujemy przestronną salą bankietową w której ugościmy do 160 osób. W centralnej części sali znajduje się urokliwy kominek, dębowy parkiet do tańca oraz podest dla zespołu muzycznego, co w połączeniu ze znakomitą akustyką, stwarza warunki do organizacji wymarzonego wesela.

Jeśli planujecie Państwo uroczystość z okazji zaślubin dla mniejszej liczby gości, to w naszej ofercie znajduje się równie klimatyczna sala z barem, na przyjęcia do 50 osób.

Wystrój 

Gościniec zaprasza na skąpane w słońcu tarasy idealne na grilla w dzień poprawin, rodzinną rozmowę lub wieczorną ochłodę po weselnych pląsach.

Przenikanie się stylu elegancji z urokliwą prostotą tradycji polskiej wsi daje możliwość organizowania wesel tematycznych oraz zaślubin w plenerze w zależności od fantazji Państwa Młodych. Nasze propozycje to: lawendowe wzgórza, elegancja cepelii, słoneczne barwy czyli słoneczniki, król i królowa śniegu…

Nocleg 

Gościom weselnym zapewniamy nocleg w 22 przestronnych pokojach gdzie przenocujemy do 62 osób.

Oprawa artystyczna 

Z przyjemnością pomożemy też Państwu w doborze odpowiedniej oprawy wesela przez udostępnienie katalogu z zespołami muzycznymi, DJ’ami, wodzirejami i innymi atrakcjami artystycznymi.

ZOBACZ GALERIĘ

NAPISZ DO NAS